Arduino Aksesuarları

Sıralama seçin
Görünüm
Üçlü Görünüm
Dörtlü Görünüm
Toplam 23 ürün görüntüleniyor.

Arduino Aksesuarları

Arduino projelerinde kullanılan birçok arduino malzemesi bulunmaktadır. Bu malzemelerin tamamı arduino modelleri ile uyumlu olsa da genellikle arduino uno ile uyumludur. Hatta arduino modelleri dışında diğer geliştirme kartlarında da kusursuz bir şekilde çalışmaktadır. Sadece pin yapıları arduino modelleri düşünülerek üretilmiştir. Sitemizde satılan bazı arduino malzemeleri şu şekildedir;

Leonardo ETH-ATmega32U4 Ethernet W5500 (V2)

Leonardo ETH, ATmega32U4 ve W5500 TCP/IP yerleşik Ethernet denetleyicisini temel alan bir mikrodenetleyici kartıdır. 22 dijital I/O pinine (7 tanesi PWM çıkışı ve 12 tanesi analog giriş olarak kullanılabilir), 16MHz kristal osilatör,  bir RJ45 konnektörü, bir mikro USB konnektörü, bir DC güç girişi, bir ICSP başlığı ve bir reset tuşu bulunmaktadır. Kart bir bilgisayara bir Micro-USB kablosu ile kolayca bağlanabilir. Güç bir bataryadan, bir AC-DC adaptöründen veya USB portundan doğrudan bir PC'den sağlanabilir. Yerleşik bir microSD kart yuvası, ağ üzerinden sunulmak üzere dosyaları saklamak için bir microSD kart eklenmesini sağlar. MikroSD karta SD kütüphanesi'nden erişilebilir. Tercihlerinize ve kullanılan kütüphanelere bağlı olarak, Leonardo ETH, sanal bir (CDC) seri/COM bağlantı noktasına ek olarak bağlı bir bilgisayarda yerel bir fare ve/veya klavye olarak görülebilir.

DS1302 RTC Board

Kart üzerinde DS1302 RTC çipi bulunur. Gerçek zamanlı olarak saniye, dakika, saat, gün, hafta, ay, yıl sayımı yapabilir. 12 veya 24 saatlik zaman dilimine göre ayarlanabilir. İsteğe bağlı olarak AM/PM gösterge ledini kullanabilirsiniz. Buton piller ile çalışır.

WTV020SD MikroSD MP3 Ses Modülü

WTV020SD MP3 oynatıcı modül SD kartındaki 512 farklı ses dosyasını çalabilir. Robotik uygulamalar, küçük sesli uyarılar, oyuncaklar ve daha bir çok alanda işinize yarayabilecek küçük bir modüldür.

DS1307 RTC Modül

Gerçek zamanlı saat uygulamaları ve zamana yönelik memory amaçlı kulllanılmaktadır. Bu modül ile arduino ile saat uygulaması yapabilirsiniz. Üzerine yerleştirilen pil ile beslendiği için ana sistemin enerjisi bitse bile çalışmaya devam eder.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.