Bizden

projebaşlasın

05 Şubat 2020

#Projebaşlasın nedir?

 
 
Robolink kurulduğu günden beri her zaman hizmet verdiği müşterilerine empati ile yaklaşarak hizmet kalitesini arttırmayı hedeflemiştir.
 
Bizler proje yaparken eksik veya hatalı malzemelerin son derece can sıkıcı olduğunu çok iyi biliyoruz.
 
Kaliteli işlerin doğru malzeme ve ekipman olduğunda daha kolay başarılacağına inanıyoruz.
 
 Bu sebeple her gün stoklarımıza güncel ve yenilikçi ürünler girmeye çabalıyoruz.
 
 
Sitemizde listelenen ürünlerin hatasız bilgiler içermesi ve siparişlerin kusursuz şekilde size ulaşması bizimiçin çok önemli.
 
Çünkü biliyoruz ki sipariş verdiğiniz ürün ya bir projenin başlangıç noktası ya da eksik kalan/ bozulan bir parçası.
 
Sonuçta size ulaşan her başarılı ürün bizim için yeni bir heyecan...
 
Gelen kargolarınızı ve çalışma ortamlarınızı  #projebaşlasın etiketi ile sosyal medyada paylaşmaya davet ediyoruz.
 
Bu şekilde belki de bir kişi daha üretmeye cesaretlenir...
 

- Robolink Teknoloji Ekibi -

Covid-19 Önlemleri

09 Nisan 2020

Robolink Teknoloji

01 Nisan 2021

E-ticaret sitelerinin hepsinin birbirine benzediği bir ortamda, çok iyi hizmetin yanında hayal kırıklığı yaşatan tecrübeleri de hepimiz yaşıyoruz.

Robolink Teknoloji firması resmi olarak 2015 yılında kurulmuştur. Daha önceki amatör girişimleri ile birlikte 2012 yılından beri sektörün içerisindedir.

robolinkmarket.com adresi üzerinden e-ticaret yöntemi ağırlıklı olarak maker, hobi, endüstri, arge, eğitim gibi alanlara yönelik elektronik donanımlar satmaktadır. E-ticaret faaliyetlerinin yanında birçok firmaya danışmanlık hizmetleri vermektedir.

E-fatura , e-arşiv ve e-defter mükellefi olarak kesinlikle faturasız satış yapmamaktayız. Satışını yaptığımız ürünlerin yapıları gereği hepsine son kullanıcı garantisi sunmamakla birlikte her zaman müşteri memnuniyeti ve iyi niyet garantisi sunmaktayız. Konu ile ilgili detaylı bilgileri web sitemizin alt tarafındaki önemli bilgiler bölümünde bulabilirsiniz.

Robolink, elektronik mühendisleri tarafından kurulduğu için müşteri odaklı ve empatiyi ön planda tutan, müşterilerinin tutkularını ve beklentilerini paylaşan bir yapıdadır.

Bizimle ilgili aklınızda halen soru işaretleri varsa info@robolinkmarket.com adresinden , sitedeki iletişim formundan veya 0850 241 87 54 numaralı telefonumuzdan bize her zaman ulaşabilirsiniz.

Bizimle Çalışmak İster misin?

31 Ağustos 2022
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.