Destek

Robolink Gün İçi Teslimat Hakkında

Gönderen Robolink 26/08/2018 0 Yorum(lar)

 

ANKARA İÇİN HABERLERİMİZ VAR!

 

Kendi sektörümüzde malzemelerin ne kadar acil gerekli olduğunu çok iyi biliyoruz. Bu sebeple stoklarımızda olmayan bir ürünü n satışını yapmıyoruz ve  siparişlerinizi aynı gün kargoluyoruz.

Ancak Ankara içinde kargo beklemek sizlere olduğu kadar bize de anlamsız geliyor.

Bu sebeple saat 11:30'a kadar verdiğiniz siparişi aynı gün içerisinde size bizzat kendi ekibiz ile teslim ediyoruz.

Şimdilik sadece Çankaya ve Yenimahalle ilçelerine hizmet verebilmekteyiz.

Bu sebeple adres bilgilerinizde şehir ve ilçe kısımlarını güncellemenizi öneririz.

 

Gün İçi Teslimat Kargo Çalışma Şartları:

1) Hafta içi saat 11:30 öncesi verilen siparişler aynı gün size teslim edilmektedir.

2) 11:30 sonrası veya hafta sonu-tatil günlerinde verilen siparişler takip eden iş günü içerisinde teslim edilir.

3) Bu kargo türü sadece Ankara ili, Yenimahalle ve Çankaya adresleri için geçerlidir. Teslimat adresi bu ilçelerin sınırları içinde değilse ancak bir şekilde farklı adres girerek bu kargoyu seçerseniz siparişinizin iptal hakkı Robolink Teknoloji tarafından saklı tutulmaktadır.

4) Siparişiniz sonrası firmamız bünyesinde görevli personelimiz tarafından aranarak adres teyidi ve teslimat bilgisi verilebilir. Telefon ile ulaşılamadığında veya adreste teslim edilecek kişi bulunamadığında siparişiniz ofiste bekletilir ve mümkün olan en yakın tarihte anlaşmalı kargo firmasına teslim edilir.

5) Sipariş sadece tüm ücretler site üzerinden ödendiğinde geçerli olacaktır. Kapıda ödeme seçeneği bu kargo yöntemi için geçerli değildir.

6) Robolink Teknoloji müşteriye haber vermek koşulu ile  kargo metodunu değiştirebilir. Müşteri ile anlaşma sağlanamadığında siparişi iptal edebilir.

 

 

 

 

 

Yorum Gönder

Bu ürün stoklarımızda kalmadı. En yakın sürede tekrar stoklarımızda olacaktır. Mail adresinizi bırakırsanız ürün geldiğinde haber verebiliriz.

isim
E-posta
Yorumlar