FLORA -V3 Giyilebilir Elektronik Platform - Arduino uyumlu

Ürün Kodu : RLA10B11-1108 PRCode : 9901 Barkod : P659B Marka/Menşei : Adafruit
Stok : 5+
389,40 TL
KDV Hariç Fiyatı : 330,00 TL

Aynı Gün Kargo

Bu ürün hafta içi 17:00’den önceki siparişlerde aynı gün kargolanır.

Kargo Ücreti : Kargo Bedava!

Seçilebilir Kargo Firmaları : Aras - Yurtiçi
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Öneri Kutusu
 • Adafruit tarafından üretilen FLORA kartı giyilebilir elektronik projelerinde kullanılmak için tasarlanmıştır. Arduino uyumlu olması, küçük boyutlu ve yuvarlak hatları sayesinde giyilebilir teknolojiler için uygun bir üründür.

  Adafruit firması bu kart için destek, yardımcı dokümanlar ve projeler sağlamaktadır. Robolink olarak biz de gerekli Türkçe desteği sunabilmekteyiz.

  FLORA boyutları oldukça küçüktür. (1.75” çap, 4.4g ağırlık) FLORA ailesinde bu kart ile uyumlu sensörler, GPS modülleri NeoPixel ledler gibi özel ürünler bulabilirsiniz.

  Bu yönü ile Lilypad platformuna benzerlik göstermektedir.

  FLORA kartı üzerinde USB desteği bulunmaktadır. MikroUSN-B kablosu ile karta güç verebilir, kolayca programlayabilirsiniz. Arduino IDE üzerinde arduino kartarı bölümünde diğer arduino modelleri gibi seçebilirsiniz. USB HID desteği sayesinde bilgisayarınız mouse veya klavye gibi görebilir.

  Kart üzerinde reset butonu bulunmaktadır. 2’li JST batarya konnektörü ile 3.5V-16V DC aralığında besleme yapabilirsiniz. schottky diyot koruması bulunmaktadır.

  LiION/Lipply, LiFe, alkalin veya sarj edilebilir NiMH/NiCad bataryalar kullanılabilir. Batarya girişi olmasına rağmen kart üzerinde dahili bir sarj ünitesi bulunmamaktadır.

  Şarj kısmı kart dışında yapılması ön görülmüştür. Bu sayede hem karmaşa ve maliyet düşürülmüş hem de güvenlik problemlerinin önüne geçilmiştir.

  Kart üzerindeki güç anahtarı 2A power FET üzerinden devreyi beslemektedir. Bu sayede daha güvenli şekilde sistem gücü kesilebilmektedir.

  3.3V 250mA regülatör bulunduran kartın güç tarafında koruma diyodu ve USB sigortası bulunmaktadır. FLORA kontrol kartı güç ve güvenlik anlamında oldukça güçlü tasarlanmıştır.

  50 adet NeoPixel led sürebilmektedir.

  Paket İçeriği:

  • 1 x FLORA V3 kontrol kartı

   

   

  Garanti Bilgisi
  :
  0
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.