Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Sepetim

HaloCode IoT Tabanlı Kodlama Platformu

Yorumlar (0)
Yorum Yap
Marka/Menşei : Makeblock
Ürün Kodu : RLE3D19-1032 Stok: Tükendi
Barkod Kodu : 8682008435040
600,00 TL + KDV
%26
968,40 TL
720,00 TL
EFT /Havale Fiyatı : 705,60 TL %2  İndirim

Makeblock Halocode, yerleşik Wi-Fi ve çok yönlü elektronik modülleri ile güçlü bir tek kartlı bilgisayardır. Programlama eğitimi için özel olarak tasarlanan Halocode, yeni başlayanlar için son derece uygundur. Blok tabanlı programlama yazılımı mBlock ile eşleşen Halocode, AI ve IoT uygulamasını sadece birkaç tıklamayla deneyimlemek için her türlü fırsatı sunar; oluşturmayı kolay ve eğlenceli hale getirir. Grafiksel programlama ile başlayabilir ve metinsel programlamaya, son teknoloji Python'a da girebilirsiniz. Kablosuz bağlantı, Halocode'un İnternet'e bağlanmasını ve IoT işlevlerini gerçekleştirmesini sağlar. Kendi akıllı ev cihazlarınızı oluşturabilirsiniz.

Kolay IoT uygulamaları: Öğrenciler mBlock yazılımını kullanarak sadece 3 basit adımda İnternet'e bağlanabilirler. mBlock, IoT uygulamalarını kullanmayı ve basit, akıllı ev cihazları oluşturmayı kolaylaştırır. IoT veya Nesnelerin İnterneti, her türlü akıllı cihaz ve tesisin sayısallaştırılmasını ve yönetilmesini sağlayan tüm cihazların İnternet üzerinden birbirine bağlanmasını ifade eder.

Yaş grubu: 7+

LAN işlevselliği: Farklı Wi-Fi modülleri, birden fazla Halokod arasında “kablosuz” ve hatta “sınırsız” bağlantılara olanak tanır, yani rüya gibi dijital sanatyaratıcı efektler sağlayabilirler. LAN veya Yerel Alan Ağı, aygıtların yönlendirme yapmadan birbirine bağlanmasına ve iletişim kurmasına olanak tanır.

Bir mikrofon modülüne ve mBlock ile tümleşik Microsoft Bilişsel Servisleri destekleyen Halocode, AI konuşma tanımayı kullanmayı süper kolaylaştırır. Öğrenciler eğlenceli, etkileşimli bir oyun arkadaşı veya sesle etkinleştirilen bir cihaz oluşturarak bu en son teknolojiyi uygulamayı öğrenebilirler.

RLE3D19-1032_1.jpg (487 KB)

 

Halocode'u “duyusal” olarak yönlendirmek için gereken tüm sensörleri sunan çeşitli sensörler, sadece 45 mm çapında bir devre kartına yerleştirilmiştir. Böylece, Halocode dokunma, ses ve harekete programlama yoluyla yanıt verebilir. Adım takibi için giyilebilir spor saati gibi elektronik projeleriniz için ideal bir temel cihaz.

Scratch ile kodlama, açıkça kodlama eğitimi için tasarlanan Halocode, mBlock programlama yazılımı ile mükemmel çalışır. Öğrenciler, komut bloklarını kodlara sürükleyip bırakabilir, bu da programlamayı bloklarla oynamak kadar sezgisel ve basit hale getirir. Kodlama mantığına hakim olmak, öğrencilerin yaratıcılık sırasında en önemli olana odaklanmalarını sağlar.

RLE3D19-1032_2.jpg (163 KB)

Özellikler:

  • Çekirdek: Xtensa çift çekirdekli 32 bit LX6 mikroişlemci
  • CPU Saat Hızı : 240Mhz
  • İletişim: WiFi / Bluetooth / Mikro USB Bağlantı Noktası
  • Dahili Bellek: Flash ROM 440K, RAM 520K
  • Genişletilmiş Bellek: SPI Flash 4MB, PSRAM 4MB
  • Yerleşik Bileşenler: 12 RGB LED, Hareket Sensörü, Mikrofon, Buton, 4 Dokunmatik Sensör (I/O pinleri)
  • Çalışma gerilimi: 3.3V
  • Ürün Ölçüleri: 45mm çapında
  • Net ağırlık: 10g

RLE3D19-1032_3.jpg (79 KB)

Dokümanlar:

Paket İçeriği:

  • 1 x HaloCode IoT Tabanlı Kodlama Platformu

 

Özellikler
Yaş Grubu
7-10, 10-14, 14+
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.