Sıralama seçin
Görünüm
Üçlü Görünüm
Dörtlü Görünüm
Toplam 2 ürün görüntüleniyor.

Powerbank Hakkında Sık Sorulan Sorular

Powerbank Nedir?

Powebank, son zamanlarda herkesin sıklıkla kullandığı ve özellikle cep telefonu gibi cihazlar için kullanılan taşınabilir şarj aksesuarlarıdır. Temelde içinde pil bulunan birer taşınabilir enerji istasyonu ve üzerlerinde bulunan USB bağlantısı yardımı ile ürünleri şarj etmek için kullanılır.

Powerbank Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli?

Şarj edeceğiniz pil kapasitesinden daha fazla bir kapasiteye sahip bir powerbank almanız tavsiye edilir. Çünkü tam kapasitesinde alırsanız bir kere şarj edebilirsiniz ve bu yetersiz kalabilir. Bu noktada dikkat etmeniz gereken şeyler, şarj edeceğiniz cihazın kapasitesi, kaç kere şarj etmeniz gerektiği ve aldığınız powerbank’ın mAh değeridir.

mAh Nedir?

Amper 1000 mAh'dir. Powerbank'ınız 5V/1A ise 1 saatte 1000mAh'lık bataryayı tam olarak doldurabilirsiniz. Eğer powerbank'ınız 5V/2A ise 1 saatte 2000 mAh'lık bataryayı tam olarak doldurabilirsiniz. Powerbank’lar kayıp verebilir, teknik olarak 20000 mAh'lık bir powerbank 2500 mAh telefonu 8 kez tam şarj eder ama kayıplar yüzünden bu sayı 6'ya kadar düşebilir. Bu kayıplar taşınabilir şarj aletini nasıl kullandığınıza ve nerede sakladığınıza bağlıdır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.