Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Sepetim

Revopoint RANGE Standard Package - 3 Boyutlu Tarayıcı

Yorumlar (0)
Yorum Yap
Marka/Menşei : Revopoint
Ürün Kodu : RLX2B01-0806 Stok: Tükendi
Barkod Kodu : 8682008474483
17.391,00 TL + KDV
20.869,20 TL
EFT /Havale Fiyatı : 20.451,82 TL %2  İndirim

3 Boyutlu projelerinizi kapsamlı ve hassas Revopoint RANGE'in 3 Boyutlu Tarama teknolojisiyle güçlendirin! Revopoint RANGE Standard Paketi, büyük nesnelerin dahi ayrıntılı ve uygun fiyatlı taramasını sunar. Güçlü kızılötesi ışık projektörü, 800mm'ye kadar tarama mesafesi sağlarken 0.1mm'lik tek kare hassasiyetiyle dikkat çeker. Arabalardan mobilyalara ve endüstriyel parçalara kadar geniş nesneleri tararken bile olağanüstü doğruluk sunar. Tek bir taramayla insanları dahi tarayabilme imkanı verir. RANGE, 360x650x600 mm'lik geniş bir yakalama alanıyla, büyük nesnelerin taranmasını daha erişilebilir hale getirir. Ters mühendislik, kalite kontrolü veya tasarım için mükemmel ölçümler sunan 0.1 mm'lik tek kare hassasiyeti, güvenilir ve doğru modeller elde etmenizi sağlar. Her türden büyük nesneyi etkili bir şekilde yakalamanızı sağlayan RANGE, bir dizi uygulamada kullanımı kolaylaştırırken, hızlı ve pratik çözümler sunar.

Büyük Taramalar, Büyük Detaylar

Uygun fiyatlı ve doğru büyük nesne 3D taramasının dünyasına hoş geldiniz. RANGE'in güçlü kızılötesi ışık projektörü, etkileyici tek kare hassasiyetini 0,1mm'ye kadar korurken 800mm tarama mesafesi sunar. Bu, RANGE'i araba, mobilya ve endüstriyel parçalar gibi büyük nesnelerin taranması için güçlü bir araç haline getirir. Hatta bir kişiyi tek bir taramada tarayabilme olanağı sağlar.

Geniş Yakalama Alanı

360mm x 650mm@600mm tek yakalama aralığıyla övünen, arabalar, mobilyalar, insanlar ve birçok diğer büyük nesnelerin taranması hiç bu kadar erişilebilir olmamıştı.

Doğru Ölçümler

Ters mühendislik, kalite kontrolü veya tasarım için olsun, RANGE'in 0.1mm tek kare hassasiyeti güvenilir ve doğru modeller sunar.

800mm Tarama Mesafesi

Yeni güçlü kızılötesi projektörü sayesinde RANGE ile büyük nesneleri verimli bir şekilde yakalayın. Daha parlak ve yüksek çözünürlüklü yapılandırılmış ışık, 300mm ile 800mm çalışma mesafesi ve 360mm x 650mm @600mm tek yakalama aralığını destekler.

Tüm Vücut Taramaları

Oyunlar, moda tasarımı, artırılmış gerçeklik ve sanal gerçeklik uygulamaları için insan 3D modellerinin oluşturulmasını, tüm vücut ve baş taramasının iki dakikadan az bir sürede tamamlanmasıyla basitleştirin.

Birbirinden farklı hediyeler ya da düğün pastası süslemeleri için neredeyse gerçek boyutta bir minyatür model 3D yazdırın. Büyük Döner Tabla'nın yardımıyla bunu daha da hızlı yapabilirsiniz.

Düzleştirilmiş Araç Modelleme

Özel veya yedek parçaların arabanıza uygun olup olmadığını her zaman doğru 3D modellerle, saatler yerine dakikalar içinde oluşturun.

Teknik Özellikler

Teknoloji Çift Kamera Kızıl Ötesi
Tek Kare Hassasiyeti 0,1 mm'ye kadar
Tek Yakalama Aralığı 360 x 650 mm @600mm
Çalışma Mesafesi 300mm - 800mm
Minimum Tarama Hacmi 50 x 50 x 50mm
Nokta Mesafesi 0.3 mm
Tarama Hızı 12 fps - 18 fps
Işık Kaynağı 1. Sınıf Kızılötesi Işık
Hizalama Özellik ve İşaretleyici
Dosya Çıkış Formatı PLY, OBJ, STL
Renkli Tarama Evet
Doku Taraması Evet
Özel Nesne Taraması Şeffaf, koyu veya yüksek derecede yansıtıcı nesneler için tarama spreyi ve doğru tarama modunu kullanın
Tarama Ortamı İç Mekan ve Dış Mekan
Tarayıcı Ağırlığı 210g
Boyutlar 295 x 41.5 x 28.2 mm
Desteklenen İşletim Sistemleri Windows 8/10/11 (64-bit), Android, iOS, macOS
Bağlantı Türü USB 3.0 ve Wi-Fi 5.1
Bluetooth 4.1

Paket İçeriği:

 • Revopoint RANGE 3D Tarayıcı
 • Tripod
 • Hızlı Montaj Kiti
 • Güç Bankası Kolu
 • USB-C'den USB-A'ya Adaptör
 • Telefon Tutucu
 • 2'si 1 Arada Mobil Kablo
 • Mikro-B'den A Tipi USB Kablosuna
 • USB Kablosu(Tip-C)
 • Hediyeler (İşaretleyiciler, Yapıştırıcı, Siyah Levha)
 • Büyük Döner Tabla
 • Güç kablosu
 • Uzaktan kumanda
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.