Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Sepetim
Robolink Teknoloji
01.04.2021

Robolink Teknoloji

E-ticaret sitelerinin hepsinin birbirine benzediği bir ortamda, çok iyi hizmetin yanında hayal kırıklığı yaşatan tecrübeleri de hepimiz yaşıyoruz.

Robolink Teknoloji firması resmi olarak 2015 yılında kurulmuştur. Daha önceki amatör girişimleri ile birlikte 2012 yılından beri sektörün içerisindedir.

robolinkmarket.com adresi üzerinden e-ticaret yöntemi ağırlıklı olarak maker, hobi, endüstri, arge, eğitim gibi alanlara yönelik elektronik donanımlar satmaktadır. E-ticaret faaliyetlerinin yanında birçok firmaya danışmanlık hizmetleri vermektedir.

E-fatura , e-arşiv ve e-defter mükellefi olarak kesinlikle faturasız satış yapmamaktayız. Satışını yaptığımız ürünlerin yapıları gereği hepsine son kullanıcı garantisi sunmamakla birlikte her zaman müşteri memnuniyeti ve iyi niyet garantisi sunmaktayız. Konu ile ilgili detaylı bilgileri web sitemizin alt tarafındaki önemli bilgiler bölümünde bulabilirsiniz.

Robolink, elektronik mühendisleri tarafından kurulduğu için müşteri odaklı ve empatiyi ön planda tutan, müşterilerinin tutkularını ve beklentilerini paylaşan bir yapıdadır.

Bizimle ilgili aklınızda halen soru işaretleri varsa info@robolinkmarket.com adresinden , sitedeki iletişim formundan veya 0850 241 87 54 numaralı telefonumuzdan bize her zaman ulaşabilirsiniz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.