Tough PLA

Sıralama seçin
Görünüm
Üçlü Görünüm
Dörtlü Görünüm
Toplam 1 ürün görüntüleniyor.

Tough PLA

Filament Nedir?

Filament 3 boyutlu yazıcılarda çıktı alınması için kullanılan malzemedir. Bu malzeme termoplastik hammeddedir.Filament, yazıcının ekstruder düzeneğindeki ısıtma bloğunda girer, burada erime sıcaklığına ısıtılarak eritilir ve daha sonra ekstruder düzeneği hareket ettikçe nozzleden dışarı çıkar. Oluşturulmak istenen nesne şekline göre step motorlar yardımı ile ileri geri, sağa sola ve yukarıdan aşağıya hareket ederek katman katman taban üzerine işlenir.

Projenize en uygun marka, renk ve model çeşitleri, aynı gün kargo imkanı ile Tough PLA Filament çeşitleri Robolinkmarket.com'da!

Tough PLA Filament

Tough PLA, dayanıklı, yüksek darbe mukavemetine sahip, ABS kadar güçlü ve PLA kadar kolay basılabilen bir filament çeşitidir. ABS filamentte karşılaşılan çekme ve çarpılma problemine karşı kolay baskı alınabilen bir PLA filamenttir. ABS Filamentlere göre daha sert ve PLA filamentlere göre daha dayanıklıdır. Tough PLA Filament zımparalamaya ve daha sonrasında üzerinde işlem yapmaya uygundur.

Tough PLA Filament Özellikleri

  • Katman yapışması kolaydır.
  • Kolay baskı alma sağlar.
  • Dayanıklıdır.
  • Düşük çekme ve çarpılma oranına sahiptir.
  • Aseton ile çözünmesi zordur.

Tough PLA Filament Kullanım Alanları

PLA Filamentlerle benzer kullanım alanlarına sahiptir. (Telefon kılıfları, oyuncakar vb.) Dayanıklı ve az aşınma gerektiren projelerinizde tercih edebilirsiniz.

Tough PLA Filament Fiyatları

Tough PLA filament fiyatları ortalama 140 TL'den başlayarak renk, çap ve kilogram değişkenlerine bağlı olarak değişmektedir.

Projenize en uygun marka, renk ve model çeşitleri, aynı gün kargo imkanı ile Tough PLA Filament çeşitleri Robolinkmarket.com'da!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.