Yeni altyapı hakkında

Yeni altyapı hakkında

02 Şubat 2020

5 yıl önce başlayan robolinkmarket.com serüvenimizde önemli bir karar vermiş bulunuyoruz.

Şimdiye kadar web sitemizin tüm server yönetimi ve e-ticaret altyapısı bizzat bizim tarafımızdan yapılıyordu.

Bu bizim için harika bir deneyim oldu ve bir e-ticaret sitesinin server kurulumu/bakımından tutun da front-end css taraflarına kadar en ince ayrıntısına kadar uğraştık.

Geldiğimiz noktada Robolink' in hem web sitesi trafiği hem de satış hacmi olarak bizim yarı-amatör merakımızın üzerinde ilgi istediğini gördük.

Sitede en çok dikkat ettiğimiz güvenlik kısımlarında hiç bir problem yaşamadık Buna karşın özellikle trafiğin doğru yönetilmesi ve hız/optimizasyon konuları bizi yormaya başlamıştı.

Tam da bu noktada bir karar verdik ve 5 yıl sonunda alanında en iyilerinden olan T-soft ekibi ile anlaştık. Bize özel hazırlanan tasarımda görsel bazı eksiklikler olabilir. En iyi duruma getirmek için tüm gücümüzle çalışıyoruz.

Sitenin taşınması noktasında ise bizim "sha1" formatındaki kullanıcı bilgilerinin şifrelenmesi T-soft tarafında karşılık bulamadığı için üyelikleri taşıyamadık.

Eski siparişleriniz ve adres bilgileriniz ise güvende. Onları bir süre daha size lazım olabileceğini düşünerek eski alt yapımızda tutmaya devam edeceğiz. robolinkmarketti.com adresinden geçmiş siparişlerinizi görebilirsiniz. Bu site sipariş vermek için değil, sadece geçmiş arşivinize ulaşmak için bulunmaktadır. Böylece içeriğini hatırlamadığınız eski bir siparişiniz olursa buradan kontrol etmeniz mümkün.

Robolink ekibi artık daha rahat ve verimli çalışarak değer üretmeye devam edecektir.

Bizlere olan desteğiniz ve anlayışınız için çok teşekkür ederiz.

Robolink Teknoloji

#projebaşlasın

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.