Sıralama seçin
Görünüm
Üçlü Görünüm
Dörtlü Görünüm
Toplam 230 ürün görüntüleniyor.

Kablo Çeşitleri

Kablolar, elektrik akımını iletmek için kullanılan üzeri yalıtkan bir madde ile kaplı, metalik iletken tellerden oluşmaktadır. İhtiyaca göre kablo türleri şekillenmektedir. Sitemizde ihtiyaçlarınızı karşılayacak farklı çeşitlerde kabloya erişebilirsiniz.


İhtiyaca yönelik kabloları belirlemek önemlidir. Aşağıda kablo çeşitleri bulunmaktadır. Bu kabloları sitemiz üzerinden en ucuz fiyatlarla temin edebilirsiniz.

Dupont Kablo

Dupont kablolar genellikle 2.54mm pin aralığına sahip olup veri iletimi ve düşük gerilim uygulamalarında kullanılmaktadır. Farklı pin sayılarında ve kablo uzunluğundaki dupont kabloları incelemek ve satın almak için robolinkmarket.com/dupont-kablo kategorimizi inceleyebilirsiniz.

Ethernet Kablo

Ethernet kablosu, kablolu ağlarda en çok kullanılan kablolardandır. Ethernet kablosu bilgisayar, router, modem, switch gibi yerel ağları birbirine bağlamakta kullanılmaktadır. Ethernet kablosu çeşitlerini incelemek ve satın almak için robolinkmarket.com/ethernet-kablo kategorimizi inceleyebilirsiniz.

Güç Kablosu

Güç iletiminde kullanılan kablolardır. Gerilim ve akım taşıma özelliklerine göre farklılık göstermektedirler. Farklı konnektör yapılarındaki güç kablolarını sitemizde bulabilirsiniz. Güç kablosu çeşitlerini incelemek ve satın almak için robolinkmarket.com/guc-kablosu kategorimizi ziyaret ediniz.

HDMI Kablo

Yüksek çözünürlüklü görüntü ve ses aktarımında kullanılan kablolardır. Verileri dijital olarak aktarmaktadır. HDMI kablo çeşitlerini incelemek ve satın almak için robolinkmarket.com/hdmi-kablo kategorimizi ziyaret ediniz.

Jumper Kablo

Elektronik uygulamalarda kullanılan düşük gerilimde çalışabilen kablolardır. Genellikle prototip ve deney uygulamalarında kullanılmaktadırlar. Breadboard ile kullanılmaya uygun kablolardır. Çeşitleri incelemek ve satın almak için robolinkmarket.com/jumper-kablo kategorimizi ziyaret ediniz.

Krokodil Kablo

Deneylerde veya uygulamalarda kullanılan kablolardır. Timsah ağız yapıları sayesinde hattı bağlamayı veya ayırmayı kolaylaştırmaktadırlar. Çeşitleri incelemek ve satın almak için robolinkmarket.com/krokodil-kablo kategorimizi ziyaret ediniz.

USB Kablo

USB kablolar enerji ve veri aktarımında kullanılmaktadırlar. En çok kullanılan kablolardan biri USB kablolardır. USB kabloları sitemiz üzerinden düşük maliyetlerle satın alabilirsiniz. Çeşitleri incelemek ve satın almak için robolinkmarket.com/usb-kablo kategorimizi inceleyebilirsiniz.

VGA Kablo

VGA kablo görüntü aktarımında kullanılır. En çok kullanılan görüntü aktarım kablolarındandır. VGA kablo çeşitlerini incelemek ve satın almak için robolinkmarket.com/vga-kablo kategorimizi inceleyebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.