Sıralama seçin
Görünüm
Üçlü Görünüm
Dörtlü Görünüm
Toplam 20 ürün görüntüleniyor.

Elektronik Malzeme Kutusu

Malzeme kutusu, elektronik veya mekanik malzemelerin düzenli ve sağlıklı şekilde muhafaza edilmesini sağlamaktadır. Robolink Market üzerinden birçok çeşit ve boyuttaki malzeme kutularını bulabilirsiniz.

Elektronik Malzeme Kutusu Çeşitleri

Elektronik malzemeler ve komponentler korunması gereken ürünlerin başında gelmektedir. Elektronik malzeme kutusu çeşitleri, Cube 400, Cube 300, bölmeliler ve avandanlıklar olarak değişebilmektedir. İhtiyaca ve kullanım amacına uygun elektronik malzeme kutularını sitemiz üzerinden uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz.


Arduino Malzeme Kutusu


Arduino vb. kontrol ve geliştirme kartları için uygun malzeme kutularını küçük veya büyük olarak sitemiz üzerinden satın alabilirsiniz. Arduino malzeme kutusu olarak genellikle Cube 400 ve Cube 300 malzeme kutuları tercih edilmektedir.


Bölmeli Malzeme Kutusu


Bölmeli malzeme kutusu, birden fazla çeşit malzemenin bir arada muhafaza edilmesi için kullanılmaktadır. Sitemiz üzerinden satılan birçok malzeme kutusunun bölmeleri çıkartılabilmektedir. Bu sayede ilgili bölmeyi rahatlıkla daraltıp genişletebilmekteyiz. Avadanlık yapılı malzeme kutuları bölme yapısı ve taşınması açısından diğerlerinden daha rahat kullanıma sahiptir.


Büyük Malzeme Kutusu


Büyük malzeme kutusu olarak Cube 400 ve Cube 300 malzeme kutuları tercih edilmektedir. Elektrik ve mekanik malzemelerin kullanımını kolaylaştıran takım çantaları da kullanılmaktadır.


Küçük Malzeme Kutusu


Küçük malzeme kutuları genellikle vida, somun ve cıvataların muhafazası ve korunması için kullanılmaktadır. Bu malzeme kutuları led, direnç, kondansatör gibi elektronik komponentlerin düzenli şekilde korunması ve kullanılmasını da sağlamaktadır.

Malzeme Kutusu Fiyatları

Malzeme kutusu fiyatları, boyutlarına, bölme sayısına ve tasarımını bağlı olarak farklı fiyatlarda olabilmektedir. Bölme sayısı az ve küçük boyutlu malzeme kutularını sitemiz üzerinden düşük fiyatlarla satın alabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.