Sıralama seçin
Görünüm
Üçlü Görünüm
Dörtlü Görünüm
Toplam 237 ürün görüntüleniyor.

Mekanik, hareketli veya hareketsiz cisimlerin bir kuvvet altındaki etkisidir. Sitemiz üzerinde 3D yazıcı ve CNC makinelerinde kullanılabilecek birçok çeşit mekanik malzemeyi uygun fiyatlarla temin edebilirsiniz. Mekanik malzeme seçimi oldukça önemlidir. İhtiyacınız olan malzemenin açıklamasında ürün ile ilgili bütün bilgiler mevcuttur. Bu nedenle ürün açıklamalarını dikkatlice okumanızı tavsiye ederiz.

Stoklarımızda bulunan mekanik parça çeşitleri aşağıda belirtilmiştir.

Sigma Profil

3D yazıcı ve CNC makinelerinin şaselerini oluşturmak için sigma profiller kullanılmaktadır. Sigma profil çeşitlerini incelemek ve satın almak için robolinkmarket.com/sigma-profil kategorimizi inceleyebilirsiniz.

Vida-Somun-Pul

Mekanik malzemelerin birleştirilmesi için vida, somun ve pul kullanılmaktadır. Vida, somun ve pul çeşitlerini incelemek ve satın almak için robolinkmarket.com/vida-somun-pul kategorimizi inceleyebilirsiniz.

Rulman

Mekanik malzemelerin hareketlerinin kolaylaştırmak için rulmanlar kullanılmaktadır. İhtiyaca yönelik farklı çeşitleri bulunmaktadır. Rulman çeşitlerini incelemek ve satın almak için robolinkmarket.com/rulman kategorimizi inceleyebilirsiniz.

Mil

3D yazıcı ve CNC uygulamalarında kayar elemanların yatakları olarak kullanılmaktadır. Stoklarımızda bulunan vidalı ve vidasız mil çeşitlerini düşük fiyatlarla satın alabilirsiniz. Mil çeşitlerini incelemek ve satın almak için robolinkmarket.com/mil kategorimizi inceleyebilirsiniz.

Motor-Mil Tutucu

3D yazıcı ve CNC uygulamalarında kullanılan motor ve millerin sabitlenmesi için kullanılan mekanik malzemelerdir. Motor ve mil tutucu çeşitlerini incelemek ve satın almak için robolinkmarket.com/motor-mil-tutucu kategorimizi inceleyebilirsiniz.

Kaplin-Coupler

Kaplinler, şaftlar arasında geçiş ve birleştirme için kullanılan mekanik malzemelerdir. Şaft çaplarına ve ihtiyaç şekline göre kaplinleri sitemiz üzerinden temin edebilirsiniz. Kaplin çeşitlerini incelemek ve satın almak için robolinkmarket.com/kaplin-coupler kategorimizi inceleyebilirsiniz.

Metal Aralayıcı

Metal aralayıcılar, ayrılmak istenen iki yüzey arasında kullanılmaktadır. Malzemelere yükseklik kazandırılmak içinde kullanılmaktadır. Metal aralayıcı çeşitlerini incelemek ve satın almak için robolinkmarket.com/metal-aralayici kategorimizi inceleyebilirsiniz.

Mıknatıs

Sitemiz üzerinde satışa sunmuş olduğumuz mıknatıslar girişlerine uygulanan gerilime bağlı olarak mıknatıslık özelliği kazanmaktadır. Birçok otomasyon uygulamasında kullanılabilecek elektromıknatıs çeşidini sitemiz üzerinden satın alabilirsiniz. Mıknatıs çeşitlerini incelemek ve satın almak için robolinkmarket.com/miknatis kategorimizi inceleyebilirsiniz.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.