STP75NF75 - 75A 75V MOSFET - TO220 Mosfet
Marka : Robolink
Sku : RLO7B05-7575
35 TL + KDV Havale/EFT indirimi: %5
%28
58,80 TL
42,00 TL
Puan kullanımı detayları için tıklayınız
Listeye Ekle Fiyat Alarmı
Özellikler:
  • Seri: STP75NF75
  • Gerilim: 75V
  • Akım: 75A
  • Direnç: 0.013 Ohm
  • Paket Tipi: TO-220
  • Güç: 300W
stb75nf75.jpg (27 KB)
Dokümanlar:
Paket İçeriği:
  • 1 x STP75NF75 - 75A 75V MOSFET - TO220 Mosfet