Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Sepetim

All Metal BMG Çift Dişli Extruder Seti - Sağ El

Yorumlar (0)
Yorum Yap
Marka/Menşei : Robolink
Ürün Kodu : RLN1B08-7063 Stok: 10+
Barkod Kodu : 8682008460691
760,50 TL + KDV
912,60 TL
EFT /Havale İndirimi : %3  İndirim
Daha Fazla Robolink
Aynı Gün Kargoda! Hafta içi 17:00, Cumartesi 11:00' a kadar siparişlerde geçerlidir

Lütfen Dikkat:

Ürünün yazıcınız ile uyumlu olduğundan emin olduktan sonra sipariş veriniz. Uyumlu olup olmadığını bilmiyorsanız öncelikle ekibimize danışınız.

Bu üründe hatalı alıma bağlı değişim/ iade yapılmamaktadır.

All Metal BMG Çift Dişli Extruder Seti - Sağ El, çift dişli yapısı sayesinde benzersiz itme gücü ve hızlı geri çekme gücüne sahiptir. BMG ekstruder, naylon ve esnek (Flexible, TPU/TPE) gibi çeşitli filamentler için uygundur.

Ekstruder 1,75 mm filamentler için tasarlanmıştır ve sabitleme yayı cihazı, kullanıcının filamente uygulanan basıncı, çift tahrik dişlisi ile ince ayar yapmasını sağlar. Bu özellik kullanıcıların filamentleri sıyırmadan özelliklerine göre serbestçe ayarlamasına olanak tanır.

Redüksiyon dişlisi, ekstrüzyona daha fazla tork verirken, motor üzerindeki yükü azaltır ve motorun ömrünü uzatır. Eşsiz besleme dişlisi kaymayı en aza indirebilir ve besleme gücünü artırabilir.

3D printer modeliniz veya kasanız ne olursa olsun, kesinlikle herkes gelişmiş ekstrüder performansından yararlanabilir. BMG'nin çift tahrikli dişlileri, yüklü filamentin her iki tarafı ile sürekli temas kurarak hem ekstrüzyon hem de geri çekme işlemleri sırasında daha iyi kavrama sağlar.

Aynı zamanda filamentin her iki tarafına da eşit olarak basınç uygulamak için birlikte hareket ettirilirler. Rölanti ekstrüderleri, basınç çok yüksekse filament yatak boyunca kolayca kayabileceğinden kayma için yer bırakır, ancak Dual-Drive, çok daha büyük bir basınç aralığında sabit kavrama sağlar.

Bugün 3D baskı dünyasındaki en önemli büyüme, masaüstü 3D yazıcılar için üretilen yeni ve heyecan verici malzemelerin sürekli akışıdır.

PLA, ABS ve PETG gibi giriş seviyesi malzemeler, birçok üreticiden çok çeşitli renklerde mevcuttur, ancak daha güçlü, güçlendirilmiş kompozitler her geçen gün daha belirgin hale gelmektedir.

NylonX veya PRO Serisi Karbon Fiber PLA gibi karbon fiber takviyeli malzemeler, normal muadillerine göre üstün bir sertlik sağlar, ancak aşındırıcı bir malzemenin işlenmesi pahasına kullanılmaktadır. 

Bu aşınma, 3D yazıcı nozulları için değil, aynı zamanda makineye giren bu malzemeyi kontrol etmek zorunda olan ekstrüder dişlileri için de bir endişedir.

BMG ekstrüderleri, maksimum kavrama için CNC işlenmiş dişli sertleştirilmiş çelik tahrik dişlileri ile üretilmiştir.

Özellikler:

 • Model: All Metal BMG Çift Dişli Extruder
 • Tip: Right Hand (Sağ el)
 • Filament Çapı: 1.75mm
 • Uyumlu Motor: Nema 17
 • Uyumlu Motor Mili Çapı: 5mm
 • Çift dişli
 • Dişli Oranı: 3: 1
 • E-Adımlar: 415 (Bu değerle başlayın, aynı zamanda en iyi sonuçlar için ince ayar kılavuzundan faydalanınız.)
 • Flexible(TPU, esnek) filamentler ile uyumludur.
 • Katkılı ve yumuşak filamentlerde rahatlıkla kullanılır.
 • Wanhao D9, CR10, Ender 3 vb. birçok 3D yazıcıyla uyumludur.

NOT: Paket içeriğinde step motor bulunmamaktadır. 

Paket İçeriği:

 • 1 x All Metal BMG Çift Dişli Extruder Seti - Sağ El
Özellikler
Uyumlu 3D Yazıcı
Diğer, Özel Tasarım | Kendin Yap
3D Parça Tipi
Extruder
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.