Sıralama seçin
Görünüm
Üçlü Görünüm
Dörtlü Görünüm
Toplam 9 ürün görüntüleniyor.

HDMI Kablosu

HDMI kablo, yüksek çözünürlüklü ses ve görüntü verilerinin sıkıştırılmadan dijital olarak aktarmak için geliştirilmiştir. Farklı konnektör yapısında HDMI kabloları bulunmaktadır.


HDMI Kablo Çeşitleri

HDMI kablo çeşitleri; Tip A, Tip B, Tip C, Tip D ve Tip E şeklinde üretilmektedir. Tüm çeşitlerin kullanım amacı aynıdır. Fakat konnektör yapıları farklı olduğundan kullanıldığı cihazlar farklılık göstermektedir. En çok tercih edilen ve kullanılan Tip A, 19 pin’li ve yaygın olarak kullanılan HDMI kablosudur. Tip B, 29 pin’li ve 4K desteği bulunmaktadır. 4K HDMI kablo olarak da bilinmektedir. Tip C ve Tip D taşınabilir cihazlarda kullanılmaktadır. Mini/Micro HDMI kablo olarak da bilinmektedirler. Tip E ise otomotiv sektöründe kullanılan bir çeşittir. Telefon uyumlu HDMI kablolarda bulunmaktadır. 

HDMI Kablo Fiyatları

HDMI kablo fiyatları, tipine, kalitesine ve uzunluğuna bağlı olarak değişmektedir. Sitemiz üzerinden HDMI kablo, micro HDMI kablo, VGA HDMI kablo, HDMI 2.0 kablo vb. çeşitleri 1.5 metre, 5 metre, 10 metre olarak faklı uzunluklarda en ucuz fiyatlarla satın alabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.