Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Sepetim

Panda – Eğlendirerek Arduino Kodlama Öğreten Mini Oyun Konsolu

Yorumlar (0)
Yorum Yap
Marka/Menşei : Mete Hoca
Ürün Kodu : RLH3D12-9898 Stok: 5+
Barkod Kodu : 8682008466693
185,50 TL + KDV
222,60 TL
Daha Fazla Mete Hoca
Daha Fazla Eğitici Oyuncaklar
Aynı Gün Kargoda! Hafta içi 17:00, Cumartesi 11:00' a kadar siparişlerde geçerlidir

Mete Hoca Panda, Tek kart ile Arduino Nano ve Raspberry Pi Pico ile kendi basit oyunlarınızı kodlayabileceğiniz, eğlenirke öğrenebileceğiniz mini bir oyun konsoludur.

Panda üzerine halka şeklinde 16 LED bulunuyor. Programlaması oldukça kolay 3 buton, 2 anahtar ve farklı sesler üretebileceğiniz buzzer ile kodlama öğrenirken çok eğleneceksiniz.

KİMLER KULLANABİLİR?

Panda, Arduino eğitimi verilen kurslarda öğrencilerin sıkılmadan kodlama öğrenebilmeleri için geliştirildi. Arduino kurslarının ilk uygulamalarından olan LED yakma, LED dizileriyle çalışma, buton, anahtar ve buzzer kullanımları Panda ile gerçekleştirilebilir.

2 adet ana butona sahip olması nedeniyle 1 veya 2 kişilik oyunlar kodlanmasına imkân veriyor ve böylece eğlenceli grup etkinlikleri de yapmak mümkün.

NASIL KULLANILIR?

Panda, Arduino Nano ve Raspberry Pi Pico ile kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Bu geliştirme kartlarının USB kablosu üzerinden güç alıyor. Harici bir güç bağlantısı yapmanıza gerek bulunmuyor.

Ürünü dilerseniz Arduino Nano ve Arduino IDE ile, dilerseniz de Raspberry Pi Pico kullanarak Arduino IDE, MicroPython veya CircuitPython ile kodlayabilirsiniz.

PANDA KULLANIM KILAVUZU

Mete Hoca Panda’nın özellikleri, Arduino Nano ve Raspberry Pi Pico ile kullanımını örneklerle anlatan kitabı buraya tıklayarak PDF biçiminde indirebilir ve çıktı alabilirsiniz. Kitapçık dosyası A4 boyutunda hazırlanmıştır.

Paket İçeriği:

  • 1 x Panda – Eğlendirerek Arduino Kodlama Öğreten Mini Oyun Konsolu

NOT: Arduino Nano ve Raspberry Pi Pico kartları paket içeriğine dahil değildir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.