Raspberry Pi Setleri

Sıralama seçin
Görünüm
Üçlü Görünüm
Dörtlü Görünüm
Toplam 4 ürün görüntüleniyor.

Raspberry Pi Setleri

Raspberry pi alınırken genellikle set ürünlerin alınması tavsiye edilir. Çünkü hazırlanan set ürünleri birbiriyle uyumlu olarak çalışmakta ve sizi ekstra uğraştan kurtarmaktadır. Raspberry pi set ürünler parça parça toplama ürünlerden oldukça düşük maliyete gelmektedir.


Bir bilgisayarın çalışması veya çalışmaması için yazılımsal ve donanımsal birçok parametre bulunmaktadır. Bu noktada donanımsal problemleri ortadan kaldırmak için sitemizde satılan Raspberry pi set ürünlerini önermekteyiz.

Raspberry Pi Başlangıç ve Eğitim Seti

Raspberry pi, yazılım ve elektroniğin birleşme noktalarından biridir. Raspberry pi'ye başlarken sadece raspberry pi ve birkaç donanım ile de başlanabilir veya kitler tercih edilerek ekstra uğraşmadan başlangıç yapılabilir.


Satışını yapmış olduğumuz ürünlerin tamamına teknik destek verdiğimizden sitemiz üzerinden alınan ürünleri size doğrudan başlangıcın ötesine götürecektir. Özellikle başlangıçta karşılaşılan problemleri teknik ekibimiz ile iletişime geçerek çok rahat atlatabilirsiniz.


Robolinkmarket.com’da farklı kitlere sahip Raspberry pi başlangıç ve eğitim setlerini inceleyebilir ve satın alabilirsiniz. Kullanıcılar tarafından en çok tercih edilen modeller arasında ise Raspberry pi 3 seti, Raspberry pi 3 B+ seti ve Raspberry pi 4 setleri kit olarak sitemizde bulunmaktadır. Bu kitler dışında ise raspberry pi aksesuarları ile projelerinizi daha özgün bir hale getirebilirsiniz.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.