Sıralama seçin
Görünüm
Üçlü Görünüm
Dörtlü Görünüm
Toplam 223 ürün görüntüleniyor.

Arduino Sık Sorulan Sorular

Arduino Setleri ve İçerikleri Nelerdir?

Arduino ile birlikte genellikle set ürünler satın alınmaktadır. Arduino tek başına kodlamanın yapıldığı donanımdır ve üzerinde bir adet de LED bulunmaktadır. Ancak farklı uygulamalar için mutlaka elektronik devre elemanları ve sensör, motor, çeşitli ekran ve ışık-ses üreteçlerine ihtiyaç duyarsınız. Sitemizde bulunan arduino setleri kısmından istediğiniz arduino başlangıç seti satın alabilirsiniz.

Robolink Market'te Hangi Arduino Modellerinin Satışı Var?

Arduino uno, arduino nano, arduino mega gibi modeller hem orijinal hem de klon olarak sitemizde satılmaktadır. Kablo hediyeli ürünlerde ürün sayfasında kablo hediyesi ve paket içeriği belirtilmiştir. Ayrıca klon arduino için farklı üreticilerden farklı versiyon ürünler de satıştadır. Bu ürünlerin farkı üretim ve kalite kontrol süreçleri farklı olduğu için farklı fiyatlardan satışta olmasıdır.

Arduino Aksesuarları Tüm Modeller ile Uyumlu Mu? Sitemizde Satışı Var Mı?

Arduino için shield yapısı dışında arduino ile kolay kullanılacak arduino malzemeleri bulunmaktadır. Bunların en yaygın kullanılanları sitemizde satışa sunulmuştur. Çoğunlukla arduino uno ile uyumlu olan bu aksesuarlar temelde tüm arduino modelleri ve hatta diğer geliştirme kartları ile de uyumludur. Sadece pin yapıları arduino modelleri düşünülerek üretilmiştir.

Arduino Klon Yasal Mıdır?

Orijinal ve klon olarak da ikiye ayrılan ürünlerde klon arduino, orijinali ile aynı özelliklere sahip olmakla birlikte tamamen yasaldır.

Arduino Fiyatları Nelerdir?

Arduino fiyatları model ve özelliklerine göre değişiklik gösterebilir. Sitemizde farklı teknik özelliklere bütçelere uygun modeller bulunmaktadır. Detaylı fiyat bilgisi için Robolink Market sayfasına göz atabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.