Arduino Setleri

Sıralama seçin
Görünüm
Üçlü Görünüm
Dörtlü Görünüm
Toplam 12 ürün görüntüleniyor.

Arduino Seti

Arduino setleri, robotik kodlama öğrenmek isteyenlerin Arduino örneklerini yapabilecekleri parçaların yer aldığı setlerdir. Arduino başlangıç seti olarak da bilinen setlerin aynı zamanda temel ve gelişmiş setleri de bulunmaktadır.

Arduino Başlangıç Seti

Robotik kodlama öğrenmek istiyor ama nereden başlayacağınızı bilmiyorsanız Arduino başlangıç setleri ile öğrenmeye en kolay şekilde başlayabilirsiniz. Birkaç farklı çeşidi bulunan Arduino başlangıç setlerini ihtiyacınıza ve bütçenize göre seçerek kısa sürede robotik kodlamayı öğrenmeniz mümkün.Arduino, ilk başlarda hemen hemen herkese çok karışık gelebilir. Ancak öyle olmadığını başlangıç kitleri ve internetten araştıracağınız birkaç video ile anlayacaksınız. Tek yapmanız gereken ihtiyaçlarınızı belirleyip doğru başlangıç setini sipariş etmek. Özellikle yenilenmiş haliyle sıklıkla kullanılan Arduino Başlangıç Seti ile çok daha kolay bir şekilde robotik kodlamaya giriş yapabilirsiniz.


Robolinkmarket.com’dan satın alabileceğiniz Arduino setlerinin paket içeriğine göre değişkenlik göstermektedir. Alacağınız sete ek olarak farklı bir malzeme kullanmak isterseniz Ardunio malzemeleri kategorimizdeki ürünleri inceleyebilir ve siparişinizi oluşturabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.