Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Sepetim

ELEGOO Neptune 3 Pro Pei Build Plate

Yorumlar (0)
Yorum Yap
Marka/Menşei : ELEGOO
Ürün Kodu : RLJ1A01-3018 Stok: 5+
Barkod Kodu : 8682008473974
793,00 TL + KDV
951,60 TL
EFT /Havale İndirimi : %3  İndirim
Daha Fazla ELEGOO
Aynı Gün Kargoda! Hafta içi 17:00, Cumartesi 11:00' a kadar siparişlerde geçerlidir

Premium PEI Kaplama: ELEGOO PEI manyetik platform kiti, yüksek kaliteli bir PEI kaplamaya ve yaylı çelik saca sahiptir, mükemmel ısı direnci ve aşınma direnci sağlar ve tutarlı ve yüksek kaliteli baskılara olanak tanıyan pürüzsüz ve güvenilir bir baskı yüzeyi sağlar.

Hassas Konumlandırma: Yumuşak bir manyetik arka panel ile donatılmış olan kit, güçlü bir manyetik kuvvet sunarak hassas konumlandırma sağlar ve yazdırma sırasında yanlış hizalamayı veya kaymayı önler. Manyetik arka panel, yazıcının baskı plakasına güvenli bir bağlantı sağlayarak stabilite ve doğruluğu garanti eder.

Olağanüstü Düzlük ve Yapışma: Olağanüstü düzlük ve olağanüstü yapışma özelliğine sahip kit, baskıların baskı sırasında yüzeye sıkı bir şekilde yapışmasını sağlamak için sabit ve düz bir baskı yüzeyi sağlayarak basılı modellerin bükülme, kalkma veya arızalanma olasılığını azaltır.

Kolay Model Çıkarma: PEI manyetik platformuyla, basılı modellerin kaldırılması çok kolaydır. Baskı tamamlandığında, modeli zahmetsizce serbest bırakmak için yaylı çelik levhayı esnetmeniz yeterlidir; bu, zamandan tasarruf sağlar ve modele veya baskı yüzeyine zarar verme riskini azaltır.

Kolay Bakım ve Kurulum: PEI manyetik platform kiti, kolay bakım ve kurulum için tasarlanmıştır. Optimum yapışma için PEI yüzeyi izopropil alkolle kolayca temizlenebilir. Hızlı ve sorunsuz bir kurulum için birlikte verilen konumlandırma delikleri ve vidaları sayesinde kurulum ve değiştirme kolaydır.

Geniş Uyumluluk: PLA PLA, ABS, ASA, PETG, TPU ve daha fazlası dahil olmak üzere çok çeşitli filament malzemelerine uygulanabilir. Baskı plakası boyutu manyetik tabanın boyutlarıyla eşleştiği sürece birden fazla FDM 3D yazıcıyla uyumludur. Bu, mevcut 3D yazıcılarının yapı yüzeyini yükseltmek isteyenler için onu çok yönlü bir seçenek haline getiriyor.

Özellikler:

  • Boyutlar: 235x235mm
  • Malzeme: Pei Kaplama Yay Çeliği

Uyumlu Modeller:

  • ELEGOO Neptune 3 Pro
  • Tabla boyutları uyan diğer yazıcılarda da kullanabilir.

Paket İçeriği:

  • 1 x ELEGOO Neptune 3 Pro Pei Build Plate
Özellikler
Uyumlu 3D Yazıcı
ELEGOO Neptune 3 Pro
3D Parça Tipi
Tabla - Isıtıcı Yatak - Yüzey
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.