Sıralama seçin
Görünüm
Üçlü Görünüm
Dörtlü Görünüm
Toplam 75 ürün görüntüleniyor.

Röle

Üzerinden akım geçtiğinde çalışmaya başlayan elektromanyetik devre elemanı olan röle, yüksek akım çeken cihazlarda anahtarlama görevi yapar. Bir elemanda birden fazla anahtar kontağına sahip olabildiğinden çok sayıda yükü aynı anda açıp kapatabilirler.

Arduino Röle Kartı Çeşitleri

Arduino projelerinde kullanılan röle çeşitlerinin farklı görevleri bulunmaktadır. Bunlardan bazılarını şu şekilde sıralayabiliriz;

Wifi Röle Modülü

Başta akıllı ev uygulamaları olmak üzere her türlü IOT projesi bu modül ile geliştirilebilmektedir. Kablosuz internet ağına bağlanabildiği gibi kendi internet ağını yayarak diğer cihazların da bağlanabilmesini sağlamaktadır. Ürünü incelemek ve satın almak için tıklayın.

Çoklu Zaman Ayarlı Tekli Röle Kartı

4 farklı çalışma oduna sahip olan bu röle kartı, kullanımı kolay ve büyük kolaylık sağlayan bir üründür. 0 saniye ile 999 saniye arasında zaman ayarı özelliği bulunur. Bu özelliği sayesinde diğer zaman kısıtlı modüllere göre tercih sebebidir. Ürünü incelemek ve satın almak için tıklayın.

1 Kanal Röle Modül

Bu modülün üzerinde bir adet röle ve iki adet gösterge ledi bulunur. Rölenin kontrol edilmesi için de 12 volt giriş sinyal pini bulunmaktadır. Verilecek sinyal ile rölenin anahtar konumu ayarlanabilir. Böylece AC ve DC akım geçebilir. Ürünü incelemek ve satın almak için tıklayın.

Diğer röle kartı ve röle modüllerini de Robolinkmarket.com'da bulabilir ve en uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.