Sıralama seçin
Görünüm
Üçlü Görünüm
Dörtlü Görünüm
Toplam 34 ürün görüntüleniyor.

Arduino Tabanlı Geliştirme Kartları Hakkında Sık Sorulan Sorular

NodeMCU Nedir?

NodeMCU üzerinde ESP8266 modülü bulunduran açık kaynak kodlu, ufak boyutlu elektronik geliştirme kartıdır. Üzerinde bulunan ESP8266 Wi-Fi modülü ile internete kolay bir şekilde bağlanabilir, bu özellik sayesinde uzaktan kontrol ve IOT projelerinde sıklıkla tercih edilir.

ESP32 Nedir?

ESP32,Wi-Fi ve Bluetooth bağlantısına sahip bir mikrodenetleyicidir. Üzerindeki Wi-Fi ve Bluetooth sayesinde birçok IOT uygulaması için kullanışlı bir yapıya sahiptir.

JLinker Nedir?

Jlinker joystick kontrol kartı, uzaktan kontrol uygulamalarında kullanılabilecek çok fonksiyonlu bir gamepad kartıdır. Bu kart sayesinde çok rahat bir şekilde uzaktan kumandalı robot araba yapılabilir. Bluetooth kontrollü robot yapımına olanak sağlayan Bluetooth desteği bulunmaktadır. Rodeo Kodlama robotu bu kart sayesinde kablosuz olarak çok rahat bir şekilde kullanılabilir.

Kapadokya GSM Shield Nedir?

Kapadokya GSM Shield Arduino projelerinize SMS, arama, MMS ve internet bağlantısı gibi özellikleri kolayca ekleyebileceğiniz kablosuz modüldür. Kapadokya GSM kütüphanesi sayesinde Türkçe olarak kodlama yapabilirsiniz.

Lilypad Geliştirme Kartı Nedir?

Lilypad temel Arduino modellerinin giyilebilir projelere göre tasarlanmış olan modelidir. Arduino Uno ile aynı özelliklere sahiptir. Lilypad kartının bağlantı noktaları iletkendir ve iletken iple dikilerek bağlantı yapılabilir. Piyasadaki birçok giyilebilir projede kullanılan modeldir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.