Sıralama seçin
Görünüm
Üçlü Görünüm
Dörtlü Görünüm
Toplam 62 ürün görüntüleniyor.

Lehimleme Seti ve Araçları

Lehim malzemeleri; havya, lehim teli, havya standı, lehim pompası, lehim pastası, pcb tutacağı vs. şeklinde çeşitlenmektedir. Bu kategorimizden birçok lehim seti ve araçlarını düşük fiyatlarla satın alabilirsiniz.

En İyi Lehim Makinesi

En iyi lehim makinesi olarak sitemizde satışa sunmuş olduğumuz Pro'sKit marka ürünlerini gösterebiliriz. Proskit lehim makinesi çeşitleri her bütçeye uygun olarak bulunmaktadır. Profesyonel ve amatör olarak en iyi lehim makinelerini düşük fiyatlarla sitemiz üzerinden satın alabilirsiniz. 


Lehim Kablo Tutucu: Lehim kablo ve PCB tutucu olarak birçok çeşit ve marka stoklarımızda bulunmaktadır. Bu kapsamda çok amaçlı tutacaklar öne çıkmaktadır.


Flux Lehim Pastası: PCB (baskı devre) kartları üzerine montajlanan SMD ve klasik ayaklı komponentlerin pürüzsüz ve hızlı lehimlenmesi işlemleri için kullanılmaktadır. Standart lehim pastalarından farklı olarak sıvıdır.

Smd Led Lehimleme Nasıl Yapılır?

SMD led, direnç gibi yüzey montaj elemanları lehimlerken genellikle sıvı lehim kullanılmaktadır. Sıvı lehim bulunmayan durumlarda standart lehim telleri de kullanılabilmektedir. Lehim teliyle SMD led lehimlerken önce lehimlenecek yüzeylerin birine biraz lehim bırakılır, sonra led bir cımbız yardımıyla bu noktaya kaynatılır. Daha sonra diğer bacağa lehim uygulanır.

Lehim Malzeme Fiyatları

Lehim malzeme fiyatları, ihtiyaç duyulan malzemeye ve markasına göre değişebilmektedir. Sitemiz üzerinden satışa sunduğumuz birçok lehim malzemesini düşük fiyatlarla temin edebilirsiniz. Profesyonel ve hobi uğraşları için lehim malzemelerinde fiyat farklılıkları görülmektedir. Robolink Market'te her bütçeye uygun lehim malzeme fiyatlarını sunmaktayız.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.