Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Sepetim

Orijinal Arduino Uno R4 Wifi

Yorumlar (0)
Yorum Yap
Marka/Menşei : Arduino
Ürün Kodu : RLA8B14-5050 Stok: Tükenmek Üzere
Barkod Kodu : 7630049204591
1.131,00 TL + KDV
1.357,20 TL
Daha Fazla Arduino
Daha Fazla Orijinal Arduino
Aynı Gün Kargoda! Hafta içi 17:00, Cumartesi 11:00' a kadar siparişlerde geçerlidir

Yepyeni Özellikleri ile Orijinal Arduino Uno R4 Wifi, Renesas'ın RA4M1 mikro denetleyicisinin işlem gücünü ve heyecan verici yeni çevre birimlerini Espressif'in ESP32-S3'ün kablosuz bağlantı gücüyle birleştiriyor.

Bunun da ötesinde, UNO R4 WiFi, üreticilerin bir sonraki projeleri için sahip olacakları tüm potansiyel ihtiyaçları karşılayan yerleşik bir 12x8 LED matrisi, Qwiic konektörü, VRTC ve OFF pini gibi ekstra özellikler sunar!

Teknik Özellikler:

 • Mikro kontrolcü: Renesas RA4M1 (Arm® Cortex®-M4)
 • Çalışma voltajı: 5v
 • Giriş voltajı (VIN): 6-24V
 • Devre çalışma voltajı: 5V (ESP32-S3, 3.3V'tur)
 • Dijital giriş/çıkış pinleri: 14 adet
 • Pwm dijital giriş/çıkış: 6 adet
 • Analog giriş pini: 6 adet
 • DAC: 1 adet
 • G/Ç Pin başına DC Akımı: 8 mA
 • Ana Çekirdek Saat Hızı: 48 MHz
 • ESP32-S3 Saat Hızı: 240 MHz'e kadar
 • RA4M1 Belleği: 256kB Flash, 32 kB RAM
 • EPS32-S3 Belleği: 384 kB ROM, 512 kB SRAM
 • Boyular: 68.85x53.34 mm

UNO R4 WiFi'nin neler sunabileceğini keşfedelim:

UNO form faktörü ile donanım uyumluluğu: UNO R4 WiFi, selefi UNO R3 ile aynı form faktörünü, pin çıkışını ve 5 V çalışma voltajını koruyarak mevcut kalkanlar ve projeler için kusursuz bir geçiş sağlar.

Genişletilmiş bellek ve daha hızlı saat: UNO R4 WiFi, artırılmış bellek ve daha yüksek saat hızıyla daha hassas hesaplamalara ve karmaşık projelerin zahmetsizce yönetilmesine olanak tanır.

Ekstra yerleşik çevre birimleri: UNO R4 WiFi, 12 bit DAC, CAN BUS ve OP AMP dahil olmak üzere, genişletilmiş yetenekler ve tasarım esnekliği sağlayan bir dizi yerleşik çevre birimi sunar.

Genişletilmiş 24 V toleransı: UNO R4 WiFi, daha geniş bir giriş voltajı aralığını destekleyerek tek bir güç kaynağı kullanan motorlar, LED şeritler ve diğer aktüatörlerle kusursuz entegrasyona olanak tanır.

HID desteği: Yerleşik HID desteği ile UNO R4 WiFi, USB aracılığıyla bir bilgisayara bağlandığında bir fare veya klavyeyi simüle edebilir, böylece tuş vuruşlarını ve fare hareketlerini göndermeyi kolaylaştırır.

Wi-Fi® ve Bluetooth®: UNO R4 WiFi, yapımcıların projelerine kablosuz bağlantı eklemelerine olanak tanıyan bir ESP32-S3 modülüne ev sahipliği yapıyor. Yapımcılar, Arduino IoT Cloud ile birleştirildiğinde projelerini uzaktan izleyebilir ve kontrol edebilir.

Qwiic konektörü: UNO R4 WiFi, kapsamlı Qwiic ekosistemindeki düğümlere kolay bağlantı sağlayan bir Qwiic I2C konektörüne sahiptir. Adaptör kabloları ayrıca diğer konnektörlere dayalı sensörler ve aktüatörlerle uyumluluğu da sağlar.

Pille çalışan RTC desteği: UNO R4 WiFi, kartı kapatmak için bir "KAPALI" pini ve dahili Gerçek Zamanlı Saati çalışır durumda tutmak için bir "VRTC" pini dahil olmak üzere ek pinler içerir.

LED matrisi: UNO R4 WiFi, animasyonlu yaratıcı projeler veya sensör verilerinin çizilmesi için ideal olan parlak 12x8 kırmızı LED matrisi içerir ve ek donanım ihtiyacını ortadan kaldırır.

Çalışma zamanı hataları için tanılama: UNO R4 WiFi, çalışma zamanı çökmelerini algılayan ve çökmeye neden olan kod satırı hakkında ayrıntılı açıklamalar ve ipuçları sağlayan bir hata yakalama mekanizması içerir.

Tüm bu özelliklerin iyi bilinen UNO form faktöründe toplandığı şu an, projenizi yükseltmenin veya yaratıcı yolculuğunuza çıkmanın mükemmel zamanı. UNO R4 WiFi, her seviyedeki yapımcılar için benzersiz çok yönlülük ve olanaklar sunar.

Dokümanlar:

Paket İçeriği:

 • 1 x Orijinal Arduino Uno R4 Wifi

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.