NRF24L01 2.4GHz SMD Kablosuz Modül
Marka : Robolink
Sku : RLM2C02-2401
48.5 TL + KDV Havale/EFT indirimi: %5
58,20 TL
Puan kullanımı detayları için tıklayınız
Listeye Ekle Fiyat Alarmı
NRF24L01 kablosuz modül, 2.4GHz frekansında kablosuz haberleşme yapmanıza imkan sağlayan düşük güç tüketimine sahip modüldür. Çeşitli hobi, robotik ve endüstriyel projelerde sıklıkla kullanılabilecek 2MBps haberleşme hızına sahip olup, SPI arabirimini destekler.
nrf24l01-smd-teknik-cizim.jpg (81 KB)
Özellikler:
  • Çalışma Frekansı: 2.4 Ghz
  • Haberleşme Hızı: 1Mbps veya 2Mbps ( kod ile ayarlanabilir.)
  • Haberleşme: SPI
  • Çalışma Gerilimi: 1.9 - 3.6 V
  • I/O Port Gerilimleri: 0-3.3V / 5V
  • Verici Sinyal: +7 dB
  • Alıcı Hassasiyeti: 90 dB
  • Haberleşme Mesafesi: 250m (Açık Alan)
nrf24l01-smd-cizim.jpg (97 KB)
Paket İçeriği:
  • 1 x NRF24L01 2.4GHz SMD Kablosuz Modül