Sıralama seçin
Görünüm
Üçlü Görünüm
Dörtlü Görünüm
Toplam 20 ürün görüntüleniyor.

Clementoni Robot ve Mekanik Laboratuvarı

Merkez fabrikası İtalya’da bulunan Clementoni, sürekli ürün geliştirme üzerine çalışan ve çok fazla eğitici oyuncak çeşidine sahip olan markalardan biridir. Çocukların gelişimlerine büyük katkı sağlayan Clementoni robot çeşitleri, eğlendirirken aynı zamanda öğretici özelliklere de sahiptir.

Çocuklara Özel Clementoni Setleri

Clementoni’nin 0-12 yaş arası tüm çocuklara özel eğitim setleri bulunmaktadır. Her yaş grubuna özel ürünlerden çocuğunuza en uygun olan modeli satın alabilirsiniz. Bu nedenle ürün açıklamalarını dikkatlice okumanızı tavsiye ederiz.


Clementoni mekanik laboratuvarı setlerinin çocuklar üzerinde birçok olumlu etkisi vardır. Çocukların hayal güçlerini geliştirir, yaratıcı fikirler üretmesine yardımcı olur, farklı yönlerini keşfetmeyi ve yeni bilgiler öğrenmesini sağlar. Bilim ile oyunu birleştirme konusunda çok başarılı olan Clementoni mekanik laboratuvar setlerinde yarış arabaları, uçaklar, helikopterler, kamyonlar, robotlar gibi eğlenceli oyuncaklar bulunmaktadır.

Bebeklere Özel Clementoni Setleri

Bebeklerin çevresini ve kendisini yeni tanımaya başladığı dönemlerde oyuncaklarla oynaması önemlidir. Clementoni’nin bebeklere özel ışıklı ve sesli eğitici setleri onlar için en doğru seçeneklerdendir. Işık ve sesler sayesinde sıkılmadan hem oyunlarını oynarlar hem de gelişimlerine katkı sağlarlar.

Clementoni robot ve mekanik laboratuvar setlerine uygun fiyatlarla Robolinkmarket.com’dan satın alabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.