NRF24L01+PA+LNA SMA 2.4G Kablosuz Modül
Marka : Robolink
Sku : RLC3D10-0006
194.5 TL + KDV Havale/EFT indirimi: %5
233,40 TL
Puan kullanımı detayları için tıklayınız
Listeye Ekle Fiyat Alarmı
Düşük bütçeli kablosuz haberleşme uygulamalarınız için kolay kullanımlı bir üründür.
MCU/ARM/PIC/AVR/STM32 sistemlerinizle birlikte kullanabilirsiniz.
(Mesafe testi tarafımızdan yapılmamıştır. Üretici tarafından paylaşılan bilgidir)
Özellikler:
  • Frekans: 2.4GHz~2.5GHz
  • Çalışma voltajı : 3 ~ 3.6V Max
  • Akım : 115mA