nextion3.png (292 KB)
nextion4.png (310 KB)
Robolink Akademi HMI Nedir? yazımız için tıklayınız.
Özellikler:
  • Parça numarası: NX8048T070
  • 800x480 Çözünürlük
  • RGB 65K gerçek renkler
  • TFT ekrana entegre 4-kablo rezistif dokunmatik panel
  • TTL Seri host için 4 pinli arayüz
  • Kullanıcı uygulama kodları ve veri için 16MB Flash hafıza
  • Yazılım yükseltmesi için dahili mikro SD kartı
  • Görme Alanı : 154.08mm(Boy) x 85.92mm(En)
  • Ayarlanabilir parlaklık: 0-230 nit, değiştirme aralığı %1
  • Önerilen Güç Kaynağı: 5V DC/2A
  • Sertifikalar: CE / EMC, RoHS
Paket içeriği:
  • 1 x 7.0” Nextion ekranı
  • 1 x Data Kablosu
  • 1 x USB çevirici güç kartı
Ürün Açıklaması
Inch
7.0 inch