Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Sepetim

Anycubic Yıkama ve Kürleme Makinesi Plus

Yorumlar (0)
Yorum Yap
Marka/Menşei : Anycubic
Ürün Kodu : RLY1A01-1207 Stok: Tükendi
Barkod Kodu : 8682008471826
5.661,00 TL + KDV
%13
7.800,00 TL
6.793,20 TL
EFT /Havale Fiyatı : 6.657,34 TL %2  İndirim

Anycubic Yıkama ve Kürleme Makinesi Plus; Döner kürleme platformu, düzgün ve tam kürleme sağlamak için platform 360 ° dönebilir. Optik lens ile eklenen UV ışık kaynağı, daha eşit ışınlama ve kapsamlı kürleme sağlayabilir.

Anycubic Yıkama ve Kürleme Makinesi Plus; Süper büyük temizleme girdabı, sıvının modelin her yerini temizlemesini sağlar ve yıkanabilir reçine model temizliğini destekler.
UV engelleyici üst kapak UV ışığının % 99,95'ini bloke eder.

Özellikler:

ÖZEL TASARIM: Son yıllarda Peugeot Mühendislik Mimarlık tasarım şirketinin kendi bünyesinde üretmeye başladıkları üç boyutlu baskı teknolojisi sayesinde üretime başlanmıştır. Özel tasarım bir cihaz modeli olarak projelerinizi özenli bir şekilde parçalara ayırarak güvenli bir şekilde kullanabilirsiniz.

GÜVENLİ YAPI: Masraf yapmadan hızlı ve güvenli bir şekilde sahip olabileceğiniz 3D yazıcı sistem aygıtı olarak kullanabileceğiniz hayatınızı oldukça kolaylaştıran bir sistem cihazıdır.

MASRAFSIZ KULLANIM: Tasarladığınız her robot parçasını, projelerinizi ve özgün tasarımlarınızı kolay bir şekilde ürettiğinizde herhangi bir masraf yapmanıza gerek kalmaz. Atölyeler için masraf yapma gereksinimi duymadan işlemlerinizi oldukça hızlı ve güvenli bir şekilde yapabilirsiniz.

ERİŞİM HIZI: Bilgisayar ortamında oluşturunuz üç boyutlu tasarımları birkaç tuşla fiziksel ortama taşıyarak tasarım gücünüzü ortaya koyabilirsiniz. Farklı cihazlarla hızlı USB bağlantısı erişim gücü sağlayarak dosya tiplerini tanımlayabilir istediğiniz veri dosyasını istediğiniz cihaza güvenli bir şekilde gönderebilirsiniz.

GÖRÜNTÜ VE SES KALİTESİ: Çizim programlarında bulunan formatları indirerek tasarımları titiz ve özenli bir şekilde üretebilirsiniz. Bilgisayar başında özenli bir şekilde oluşturduğunuz her bir detayı size canlı, net ve güvenli bir şekilde sunar. Hızlı baskı yapma avantajının yanı sıra kaliteli yazı teknikleri ve çizim tasarımlarıyla muhteşem bir performans deneyimi yaşatır.

DİJİTAL PLATFORMDAKİ KULLANIMI: 3D Yazıcı istediğiniz ev projesini ya da hediye özgün ince baskı tasarımlarınızı dijital ortamdan gerçek ortama oldukça kolay ve güvenli bir şekilde taşıyabilirsiniz.

Teknik Özellikler:

  • Kontrol Yöntemi: Dijital tüp, LED göstergesi, Kontrol düğmesi
  • Nominal Güç: 40W
  • Voltaj: AC110/240V 50/60Hz
  • Uv Işıkları: 405nm
  • Makine Boyutları: 290x270x479mm
  • Sepet Yıkama Boyutu: 192x120x290mm
  • Asılı Temizleme Boyutu: 192x120x235mm
  • Sertleştirme Boyutu: 190x245mm
  • Ağırlık: 6.5kg

Paket İçeriği:

  • 1 x Anycubic Yıkama ve Kürleme Makinesi Plus
Özellikler
Baskı Teknolojisi
SLA- Resin
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.