Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Sepetim

ELEGOO Mars 4 9K 3D Yazıcı

Yorumlar (0)
Yorum Yap
Marka/Menşei : ELEGOO
Ürün Kodu : RLX1B01-1011 Stok: Tükendi
Barkod Kodu : 8682008473417
8.886,50 TL + KDV
10.663,80 TL

ELEGOO Mars 4 Ultra 9K 3D Yazıcı, 7 İnç 9K Tek Renkli LCD'li , Wi-Fi Bağlantısı, Zahmetsiz Tesviye Sistemi, ACF Serbest Bırakma Astar Filmi, 153.36mm x77.76mmx175mm Baskı Boyutu  gibi özellikleri ile sizleri bekliyor.

7 inç 9K Mono LCD Ekran: Etkileyici 8520x4320 çözünürlük ve 18 µm XY çözünürlük sunan 7 inç 9K mono LCD ile donatılmış Mars 4 Ultra, inanılmaz karmaşık modelleri net ayrıntılarla basmanıza olanak tanır. Mono LCD, 9H sertlikte temperli camla korunarak, optimum performansı korurken günlük aşınma ve yıpranmaya dayanmasını sağlar.

Güçlü Linux İşletim Sistemi: 6-10 Mb/sn aktarım hızıyla hem 2,4G hem de 5G ağlarını destekleyen, hantal kablo ihtiyacını ortadan kaldıran yerleşik WiFi bağlantısı aracılığıyla dosyaları zahmetsizce aktarın.

Zahmetsiz Tesviye: 4 noktalı sorunsuz tesviye sistemi kurulumu kolaylaştırır ve bir tesviyeden sonra tekrar tesviye yapmaya gerek kalmadan her seferinde mükemmel baskılar sağlar. Baskı plakasındaki lazerle oyulmuş yüzey, daha iyi yapışma sağlayarak baskı hatası riskini azaltır. Daha yüksek baskı hızlarında bile yüksek baskı başarısı oranı için daha az serbest bırakma gerilimine sahip yepyeni ACF ayırıcı astar filmi.

Kullanıcı Dostu Dokunmatik Ekran: 800*480 piksel çözünürlüğe ve 12 dil desteğine sahip 4 inç HD IPS dokunmatik ekranla kolayca gezinin, her beceri seviyesindeki kullanıcılar için kullanımı çocuk oyuncağı haline getirin.

Arıtılmış Baskı Ortamı: Baskı sırasında reçine kokusunu etkili bir şekilde filtreleyen, geliştirilmiş aktif karbon filtreli takılabilir hava temizleyici. Bu özellik genel yazdırma deneyimini geliştirir ve sizin için daha sağlıklı bir ortam sağlar.

Teknik Özellikler:

 • Sistem: EL3D-3.0.1
 • Teknoloji: MSLA
 • Kontrol: 3.5 inç Dokunmatik Ekran
 • Işık Kaynağı: COB (dalga boyu 405nm)
 • Dilimleyici: Chitu Box & Voxeldance Tango
 • XY Çözünürlük: 18*18 um (8520*4320)
 • Bağlanabilirlik: USB
 • Z Ekseni Hassasiyeti: 0.02mm
 • Katman Kalınlığı: 0.01-0.2mm
 • Baskı Hızı: 30-70mm/s
 • Power: 100-240V 50/60 Hz 24V
 • Baskı Hacmi: 153.36mm (E)*77.76mm (B)*175mm(Y)
 • Yazıcı Boyutu: 227mm(E)*227mm(B)*438.5mm(Y)
 • Paket Boyutu: 565mm(E)*270mm(B)*285mm(Y)
 • Net Ağırlık: 5.2KG
 • Nominal Ağırlık: 6.8KG

Çarpıcı Detaylarla 9K Doğruluk

ELEGOO Mars 4 olağanüstü baskı kalitesi ve ayrıntıları sunar. Her küçük ayrıntıyı yakalayan, 8520*4320 çözünürlüklü 7 inç 9K Mono LCD'ye sahiptir ve inanılmaz 18 mikron XY hassasiyetiyle son derece ayrıntılı modeller üretmenize olanak tanır.
Mars 4 Ultra'nın hızlı baskı yetenekleri de aynı derecede etkileyici olup, ACF ayırıcı astar filmi ve gelecek ELEGOO FAST standart reçinesi ile 150 mm/saat'e kadar baskı hızı elde etmenize olanak sağlar. Bu 3 kat daha yüksek baskı hızı, inanılmaz hız ve verimlilikle yüksek kaliteli modeller üretmenizi sağlar.

COB Işık Kaynağı

5 dereceden daha az bir ışık açısı ve %92 ışık bütünlüğü ile tüm yapı alanı boyunca tutarlı kürleme sağlayan COB ışık kaynağı  sayesinde 405 nm dalga boyundaki ışının dikey ve eşit pozlama deneyimini yaşayın. Bu, modellerinizin pürüzsüz ve eşit bir yüzey kaplamasına sahip olmasını sağlar.

Kararlı Baskı Performansı

Z ekseni, 0,02 mm doğruluğa sahip doğrusal bir kılavuz ray yapısını benimser ve son baskılardaki oyukları ortadan kaldırmaya ve modellerinizde pürüzsüz ve hassas yüzeyler oluşturmaya yardımcı olmak için hassas ve istikrarlı hareket sağlar.

Dört adet saat yönünde sıkma vidasına sahip 4 noktalı tesviye sistemi, tek seferlik tesviye işleminden sonra tekrarlanan tesviye ihtiyacını ortadan kaldırarak zamandan ve emekten tasarruf etmenizi sağlayacak şekilde tasarlanmıştır.

Baskı plakası, büyük modeller yazdırılırken bile baskı işlemi sırasında yapışmayı artırmak için lazerle oyulmuş bir yüzeye sahiptir.

Geliştirilmiş Yazdırma Deneyimi

Hızlı ısı dağılımı için COB ışık kaynağının yanında büyük bir soğutma fanı ve ısı ileten bakır borular bulunmaktadır. Bu özellik yalnızca yazıcının performansını artırmakla kalmaz, aynı zamanda servis ömrünü de uzatır.

Yükseltilmiş hava temizleyici, nakliye sırasında yerleşik aktif karbon filtresini korumak ve baskı sırasında reçine kokusunu etkili bir şekilde gidermek için koruyucu bir plastik kasaya sahiptir.

Yazıcı, yazdırma verimliliğinizi artırmak için hem statik mod hem de dinamik mod (pürüzsüz ve yüksek hızlı mod dahil) sunan Voxeldance Tango Slicer ile birlikte gelir. Açık kaynaklı GOO dilim dosyası formatı, CHITUBOX ve Lychee Slicer gibi üçüncü taraf dilimleme yazılımlarıyla uyumludur.

Düşünceli Detaylar

Mars 4, yazıcının stabilitesini ve dayanıklılığını artırmak ve sık kullanımın zorluklarına dayanabilmesini sağlamak için tamamen metal bir makine gövdesiyle birlikte gelir. Yazıcının şık ve modern tasarımı aynı zamanda çalışma alanınıza estetik bir dokunuş katar.

Yazıcının orta plakası, reçinenin yazıcının içine akmasını önlemek için yükseltilmiş bir basamakla tasarlanmıştır; bu, yazıcının dahili bileşenlerini hasardan korur ve temiz bir çalışma alanı sağlar.

Yapı platformu vidalarının daha kolay temizlik için vidalı uç kapakları vardır, bu da işlem sonrası ve bakım sırasında zamandan ve emekten tasarruf etmenizi sağlar.

Daha iyi stabilite için ayarlanabilir ayak pedleri, yazıcının düz olmayan yüzeylerde sabit kalmasını sağlar.

Paket İçeriği:

 • 1 x ELEGOO Mars 4 9K 3D Yazıcı
Özellikler
Baskı Teknolojisi
SLA- Resin
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.