Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Sepetim

ELEGOO Saturn 3 12K 3D Yazıcı

Yorumlar (0)
Yorum Yap
Marka/Menşei : ELEGOO
Ürün Kodu : RLX1B01-1015 Stok: 5+
Barkod Kodu : 8682008473462
15.236,00 TL + KDV
18.283,20 TL

ELEGOO Saturn 3 Ultra ile en üst düzey baskı hassasiyetini ve kalitesini deneyimleyin .

10 İnç 12K Mono LCD: Çarpıcı 11520x5120 çözünürlüğe ve 19x24μm XY çözünürlüğe sahip 10 inç 12K mono LCD ile ELEGOO Saturn 3, son derece ayrıntılı ve karmaşık modelleri, 70 mm/s'ye kadar. 9H sertlikte temperli cam, LCD ekranı çizilmelere ve reçine damlamasının veya nüfuz etmesinin neden olduğu hasarlara karşı korur.
Cömert Yapı Hacmi: 218,88x122,88x250 mm³/8,62x4,84x9,84 inçlik cömert yapı hacmiyle, daha fazla esneklik ve çok yönlülük için daha büyük modelleri ve daha iddialı projeleri basmayı deneyebilirsiniz.
Fresnel Yönlendiren Işık Kaynağı: COB ışık kaynağı ve Fresnel yönlendiren lens, 405nm dalga boyunda düzgün bir ışık demeti yaymak için birlikte çalışır ve ışık açısının 5°'ye ulaşmasını, ışık homojenliğinin %90'ın üzerinde olmasını ve ışık saçılma katsayısının içinde olmasını sağlar. %0,5 Bu, olağanüstü netlik ve ayrıntıya sahip son derece doğru ve tutarlı baskılarla sonuçlanır.
Lazerle oyulmuş Yapı Plakası: Lazerle oyulmuş yüzeye sahip yapı plakası, mükemmel yapışma sağlar ve daha yüksek bir baskı başarı oranı için baskılarınızın yapı plakasına yapışmasını sağlar.
Voxeldance Tango Yazılımı: 3 baskı modu sunar: baskı verimliliğini artırmak için statik mod ve dinamik mod (yumuşak mod ve yüksek hızlı mod dahil). Açık kaynaklı GOO dilim dosya formatı, CHITUBOX ve Lychee Slicer gibi üçüncü taraf dilim yazılımlarıyla uyumludur.
Plug-in Air Purifier: Yerleşik aktif karbon filtreli ve plastik koruyucu kılıflı yükseltilmiş USB takılabilir hava temizleyici, baskı sırasında zararlı kokuların temizlenmesini sağlar. Ayrıca, daha güvenli bir çalışma ortamı için VOC'leri %95'e kadar giderebilen yakında çıkacak olan ELEGOO Mars MATE hava temizleyicisini seçebilirsiniz.

Özellikler:

 • 10 inç 12K mono LCD
 • 9H temperli cam
 • 19×24μm XY çözünürlüğü
 • 218,88×122,88×260 mm³ yapı hacmi
 • 150 mm/saate kadar baskı hızı
 • 4Gb RAM ile Linux işletim sistemi
 • 6-10 Mbps Wi-Fi aktarım hızları
 • 4 noktalı tesviye sistemi
 • Lazerle oyulmuş yapı plakası
 • Daha hızlı baskı için ACF serbest bırakma astar filmi.
 • 4 inç HD IPS dokunmatik ekran
 • Yeni UI arabirimi 12 dili destekler
 • Dahili aktif karbon hava temizleyici

12K Baskı Kalitesi

11520x5120 çözünürlüğe ve 19x24 mikron XY çözünürlüğe sahip 10 inç 12K mono LCD'ye sahiptir. Bu da olağanüstü ayrıntılara ve keskin kenarlara sahip modeller basmanıza olanak tanır.

COB+Kırılan Işık Kaynağı

Yazıcı bir COB + refraktif ışık kaynağı kullanır, ışık dağılımını azaltan, üniform ve tutarlı ışık dağılımı sağlayan, pürüzsüz bir yüzeye ve boyutsal doğruluğa sahip yüksek kaliteli baskılarla sonuçlanır.

Güçlü Linux Sistemi

4G RAM'e sahip yepyeni bir Linux işletim sistemi tarafından desteklenmektedir. Kararlı dosya aktarımını ve daha hızlı bilgi işlemi garanti eden, Saturn 3 Ultra, sorunsuz ve verimli bir baskı deneyimi sunar.

Baskı Hızını Serbest Bırakın

Saturn 3 Ultra için özel olarak tasarlanmış yepyeni ACF serbest bırakma filmi ile daha yüksek baskı başarı oranlarını deneyimleyin.

Daha az serbest bırakma kuvveti ile bir taraf buzlu (yüz aşağı), diğer taraf pürüzsüzdür, yaklaşmakta olan ELEGOO FAST standart reçinesi ile birlikte 150 mm/H'ye varan hızlara ulaşarak 3 kata kadar daha yüksek baskı hızlarına olanak tanır.

Saturn 3 Ultra, yazıcının kararlılığını ve dayanıklılığını artırmak için tamamen metal bir makine gövdesi kullanır. Sık kullanımın zorluklarına dayanabilmesini sağlar. Yazıcının zarif ve modern tasarımı aynı zamanda çalışma alanınıza zarafet katar.

4 Noktalı Tesviye Sistemi

4 noktalı dengeleme sistemi, kolay hizalama ve optimum performans için saat yönünde sıkılan dört vidayla tasarlanmıştır. Bir kez tesviye ettikten sonra, tekrar tesviye etme zahmetine gerek yoktur.

Lazerle oyulmuş yapı plakası, baskı sırasında sıkıca tutulan modeller için mükemmel yapışma sağlar ve baskı yapıldıktan sonra modeli kolayca çıkarır.

Paket İçeriği:

 • 1 x ELEGOO Saturn 3 12K 3D Yazıcı
Özellikler
Baskı Teknolojisi
SLA- Resin
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.