Sıralama seçin
Görünüm
Üçlü Görünüm
Dörtlü Görünüm
Toplam 5 ürün görüntüleniyor.

STH Filament

Filament Nedir?

Filament 3 boyutlu yazıcılarda çıktı alınması için kullanılan malzemedir. Bu malzeme termoplastik hammeddedir.Filament, yazıcının ekstruder düzeneğindeki ısıtma bloğunda girer, burada erime sıcaklığına ısıtılarak eritilir ve daha sonra ekstruder düzeneği hareket ettikçe nozzleden dışarı çıkar. Oluşturulmak istenen nesne şekline göre step motorlar yardımı ile ileri geri, sağa sola ve yukarıdan aşağıya hareket ederek katman katman taban üzerine işlenir.

Projenize en uygun marka, renk ve model çeşitleri, aynı gün kargo imkanı ile STH Filament çeşitleri Robolinkmarket.com'da!

STH Filament

STH; bitkisel tabanlı, endüstriyel amaçla üretilmiş biyopolimerdir. ABS’den daha yüksek darbe dayanımı ve PLA’nın neredeyse iki katı ısı dayanımı sunar. Eşsiz yüzey kalitesi ve kolay baskı özellikleriyle ticari amaçlı sunulan en gelişmiş biyopolimerdir.Darbeye dayanıklı olan filament türlerinden biridir.

Son derece dayanıklı bir polimer olan STH, PLA ısı değerleriyle basılabildiğinden, basım işlemi ABS baskıya göre daha kolaydır.

STH Filament Özellikleri

  • Bitkisel tabanlıdır.
  • Dayanıklılığı yüksektir.
  • Ortamala baskı sıcaklığı:170-210 °C
  • Ortalama tabla sıcaklığı:0-80 °C

STH Filament Fiyatları

STH filament fiyatları ortalama 150 TL'den başlayarak renk, çap ve kilogram değişkenlerine bağlı olarak değişmektedir.

Projenize en uygun marka, renk ve model çeşitleri, aynı gün kargo imkanı ile STH Filament çeşitleri Robolinkmarket.com'da!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.