Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Sepetim

Co Print Çok Renkli Baskı Modülü - Siyah

Yorumlar (0)
Yorum Yap
Marka/Menşei : Co Print
Ürün Kodu : RLG8A00-3001 Stok: Tükendi
Barkod Kodu : 8682008468680
5.166,50 TL + KDV
%32
9.120,00 TL
6.199,80 TL
EFT /Havale Fiyatı : 6.075,80 TL %2  İndirim

Co Print, tüm standart 3D yazıcılarda 7 ayrı filamenti değiştirmeden tek bir baskıda kullanmasını sağlayan bir multi-filament modülüdür. Co Print ile çok amaçlı kullanımlar için çok malzemeli baskılar üretilebilir. Co Print Multi-color baskı modülü, standart yazıcılara eklenti olarak eklenir.

Co Print, yazıcınızın ekstruder mekanizmasının yerini alarak onu akıllı hale getirir. Co Print üzerindeki yazılım ve seçici merdane sayesinde baskı sırasında filament otomatik olarak değiştirilir. Co print, 3D yazıcınızla herhangi bir yazılım bağlantısı kurmaz. X eksenine takılan bir sensör yardımıyla mekanik haberleşme sağlanmaktadır.

Co Print, açık kaynaklı dilimleme yazılımı Prusa Slicer ile kolayca kullanılabilir. Co Print birçok farklı malzeme türünü destekler. Bunlar; PLA, ABS, PETG, ASA, Çözünür, Ahşap filamentler. Tek bir baskıda birden fazla malzeme kullanmak mümkün hale gelir. Co Print'in renkli kullanıcı arayüzü ile kolayca renkli çıktı alabilir ve baskı sırasında çeşitli ayarlamalar yapabilirsiniz.

coprint-teknik-ozellikler.png (363 KB)

Endüstriyel Uygulamalar
Tasarımlarınızı üretin, prototiplerinize dokunun veya çok renkli ve çok malzemeli 3D baskılı araçlar ve cihazlar geliştirin. Co Print ile çok filamentli baskının avantajlarından yararlanın.

co-print-baski-ornekleri.webp (84 KB)

Hobi
Co Print ile hayalinizdeki modeli hayal ettiğiniz gibi üretin ya da internetteki birçok renk ve materyalden oluşan yüzlerce tasarım dosyası arasından istediğinizi zahmetsizce üretmenin keyfini yaşayın.Endüstriyel
3D Yazıcıları endüstriyel amaçlı kullanırken Co Print'in sunduğu Çok Renkli ve Malzeme 3D Baskı avantajı ile 3D Yazıcınızın fonksiyonelliğini artırın, yeni nesil üretim teknolojisini işletmenizde yaşayın.Eğitim
Co Print ile 3D Baskı için çok sayıda renk ve malzeme sunabiliyor, çocukların gelişmekte olan bir teknolojiye olan ilgisini artırıyor ve mühendis, sanatçı veya tasarımcı olma yolunda ilerlemelerine yardımcı olur.

co-print-filament-değisimi.webp (62 KB)

Uyumluluk Tablosu

co-print-uyumluluk-tablosu.webp (77 KB)

co-print-kutu-icerigi.webp (57 KB)

Özellikler
3D Parça Tipi
HUB - Multi Filament
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.